| Metan a întrebat:

Nu e nicio problema daca ai cap patrat?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema daca ai o boala grava la cap, aici vorbesc serios

| doreal a răspuns:

E o problema mai mare daca nu ai creier, deci esti ok.

| viperra a răspuns:

E bine, din ala hexagonal sa nu ai ca atunci e de rau, tinere, e de rau...

| ksaoswh a răspuns:

Nee, problema nu este sa ai un cap patrat, problema este sa ai un cap cu creierasul total nepus in functiune. Desi vad ca e la moda in ziua de astazi...thinking

| Ahatus a răspuns:

Nu
Gandeste-te ca uniii au cap triunghi

| Bia098 a răspuns:

Nu. E o problemă decât dacă ai cap triunghi.

| JakeXDD a răspuns:

Nu, este ceva normal. happywinking

| Moon009 a răspuns:

Nu. Asa te-ai nascut. Asa este capul tau. Nu cred ca ar trebui sa-ti faci probleme, poate doar daca ai dificulati in realizarea unor sarcini foarte usoare.