| AvalohAlyn a întrebat:

Nu gasesc barza care m-a adus pe lume. Tata imi zice ca de fapt m-a adus o cioara urata.Are dreptate?

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

POSIBIL...
Mie tata imi spune ca m-a luat de la caruta de tigani rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Pai nu stiu.
Tu te simti ca o cioara
?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,daca te uiti in oglinda...

Il vezi pe AlanTigerOfAtlantic!

| Whaveya a răspuns:

N-are dreptate. Pe tine te-a adus pe lume o tigroaica care te-a facut cu Sherkan din "Cartea Junglei 1 si 2". N-am dreptate?

| Hid a răspuns:

Om sincer mai e taicato...

| TPUutilizator a răspuns:

Dacă tatăl tău crede ca mama ta e o cioara urata e groaznic! Ce barza cauți dacă mama ta tea născut! Nu ai picat din cer!