| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Nu-i asa ca vii cu mine la >Balci?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Iar inghetata cu aroma de vanilie nu exista. Scuze ca am deviat de la subiect.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-i așa.

| pisoias a răspuns:

Daa.Dar ce-i ala?

| Făraş a răspuns:

Cine ti-a spus? waiting

| zurick a răspuns:

Nu asa ca vrei sa mergi pe Keopler?

| Ashadow a răspuns:

...auzi da' daca vrei umbra ia-ti o umbrela de plaja, ce cornitele lu' Lucifer, pai eu sunt dadaca ta?

| suităr a răspuns:

Și eu am bâlci la mine-n sat!

| Naяutσ a răspuns:

Daca e vata pe bat, vin.

| Neverwas a răspuns:

Sigur! happy
Ce-i aia balci?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu,vreau sa stau acasa si sa ascult muzica, nu la balci unde sunt toti bezmeticii. Stiu cum e

| Bia001 a răspuns:

Nu-i asa. eu merg sa sarbatoresc.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eventual sa vin si cu bani ca sa-mi ceri o bere cu lamaie si sa te car pana acasa in spate. Nu, multumesc.

| umbrax a răspuns:

Daca imi iei o bere vin

| FabYan0 a răspuns:

Daca e un panda care danseaza la bara si basescu cu selena gomez intr-un BMW vin daca nu... sad

Întrebări recente