| Popey a întrebat:

Ce ar trebui sa fac? Mie imi place un baiat care e mai mare cu 6 ani ca mine, vreau sa stiu daca sh lui ii place de mine, odata cand am fost la balci am trecut inainte pe la mine si el s-a cam imbatat apoi a inceput sa se dea la mine si sa ii tot zica lu` fratimeo(care e in clasa cu el) ca vrea sa se cupleze cu mine. dupaceea cand am plecat la balci el sa mai trezit si totusi a continuat sa se dea la mine.insa acum nu este nimic intre noi. ce sa fac`?

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Omu` la bautura spune adevaru`devil

4 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Intreba-l sa vezi ce spune si daca ii sa fiti impreuna sa nu mai bea de sa se imbete

| Popey explică:

Cum sa ma duc la el.baiatu sti ce imi place de tine. tie iti place de mine`! nu merge!

| Prigatdevisine a răspuns:

Incearcasmug vezi ce iesetongue

| kittykryss a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa il intrebi.Totusi,incercarea moarte n-are.