| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Nu m-am gandit niciodata ca ASAP poate sa insemne Alexandra Stan Anal Penetration :P :)
http://i.imgur.com/pmekr.png
P. S. cu ocazia asta am gasit si un vanator de funde :P 20 de funde in 2 zile :P :) Oare ce face cu ele?
http://www.TPU.ro/utilizator/ejej

Răspuns Câştigător
| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Mda, milogul, nu e în stare să primească funde decât de pe conturi multiple. Pe mine mă amuză DianeTymbo, e atâte di sigură pe răspunsul ei şi e nervoasă că nu i-a dat ei fundă, şi când colo nici ea nu dăduse un răsp. corect( A Soon As Possible).

6 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

E poștaș, le livreazăwinking

| Nero a răspuns:

Mai voi nu vedeti ca,"calinpostasu" a primit peste 20 de funde de la acelasi cont "sanaluyapry"?
Ar trebui raportat x(

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu inseamna asa ceva inseamna as soon as posible adica a.s.a.p.

| Lime a răspuns:

laughing rolling on the floor auleu, si a primit funda la asta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lauda si el cu ce poatelaughing