| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Nu stiu ce boala ciudata am ca nu mi-a depistat-o inca niciun doctor. Oriunde ma ating, ma doare. Daca pun degetul pe gura, ma doare; daca pun degetul pe nas, ma doare; daca pun degetul pe genunchi, ma doare; daca ma ating pe frunte, ma doare! Poate ma ajutati voi.(p. s. trivia/amuzante)

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Îmi pare rău pentru dumneavoastră, s-ar putea să fie un caz de Butthurt care s-a extins în tot corpul. Pentru a vă vindeca va trebui să urmați cu strictețe următorul tratament:
2 pastile de Staichillmetan, una seara și una dimineață
O lingură de Dicloronu-ibai după ce ați mâncat
Și multă, multă odihnă. Pe perioada tratamentului va trebui să evitați vecinii manelari și știrile despre politică. Sperăm să vă faceți bine.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu cred ca te doare doar in cot. Si atit!happyhappy

neluL
| neluL a răspuns:

''Poate'' ai degetul rupt! Baga-l in ghips!

| Wilder a răspuns:

Esti prea sensibil.

Solutie: nu stiu.

| DeDeChazLee a răspuns:

Problema cu degetu'

| Gabrielle16 a răspuns:

Nu mai fura problemele lui Busuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai degetul rupt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca`l bagi in fund n`o sa te mai doara.