| Kyılε a întrebat:

Nu stiu cu ce sa incep, iar in speranta ca imi voi aduce aminte intr-o zi de aventura mea pe TPU, ma voi gandi si la oamenii care mi-au fost alaturi si care nu. Orice inceput are si un sfarsit. Sfarsitul aventurii mele pe TPU a inceput. Cateodata imi vine sa urlu de durere ca nu pot fi altfel, ca nu pot fi fericit cum am fost candva, cu o persoana draga langa mine. Imi voi aminti in fiecare zi de copiii de pe TPU. Nu stiu daca si ei isi vor aminti de mine. Nu stiu de ce trebuie sa existe cate un sfarsit in tot ceea ce iubesc. Nu recunosc ca sunt coplesit de atata tristete sufleteasca. Nu trec peste durerea asta cum nu pot uita persoanele dragi din minte ce mi-au fost odata la inima. Nu pot invinge remuscarile cu privire la site-ul asta. Am jurat in interiorul meu ca nu va voi parasi. Au fost doar niste vorbe in vant. Simt ca sunt fara speranta in mine. Eu nu constientizez ca lumea exterioara imi provoaca o stare incapabil de controlat! Urasc sa-mi incalc juramintele si mai urasc sa ma intorc in trecut! Sufletu-mi plange asemenea frunzelor de la roua! Schimb secventele cu clipele frumoase din urma acestei aventuri si observ ca s-au terminat! De ce? Pentru ca aceste clipe nu mai exista. Nimic nu este perfect pe lumea asta, nici Dumnezeu nu este perfect, fiindca a facut ceva imperfect: omul!
De fiecare data simt gustul amar al raului, totul este pustiu in my heart si inainte sa-mi iau adio de la tot, vreau sa zbor departe de pustietate, sa am curaj sa intorc roata din ziua in care am pasit aici, iar soarta sa triumfe inainte de toate, si viata sa inceapa un alt capitol revarsator pururea!
ADIO!

50 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Pe mine m-au durut my heart SI my soul cand ti-am citit postarea. Si my stomach happyhappy

| T0T a răspuns:

Imperfectul înseamnă adevărata perfecțiune, nu te lăsa niciodată păcălit de aparențe.

| Kyılε explică (pentru T0T):

Respect, omule. Mereu spui ce trebuie spus. Tine-o tot asa si vei ajunge un om mare in viitorwinking

| T0T a răspuns (pentru Kyılε):

Mi s-a mai spus asta dar nu e chiar așa laughing
Îmi place imaginea ta de profil din unul dintre animele mele preferate, Darker Than Black. Eu sincer nu vreau să te lași și dacă vrei vorbesc eu cu Kamy, dar e și ea ocupată parcă.

| Kyılε explică (pentru T0T):

Mersi de ajutor, man, dar trebuie sa rezolv singur lucrurile.

| Doub a răspuns:

Te sinucizi?

| Kyılε explică (pentru Doub):

Citeste mai bine inceputul. Cum sa ma sinucid daca am spus ca imi voi aminti de voi -,-

| Doub a răspuns (pentru Kyılε):

Eram ironică.
Ideea e că nu înţeleg ce-i cu drama asta. Nu ţi se pare că exagerezi puţin?
Sper să nu te superi pe mine, nu o zic în nume de rău, dar serios, zici că urmeză să pleci la război.
Până la urmă ţine de tine dacă vrei sau nu să rămâi.
Oricum, îţi urez multă baftă în viitor.

| Kyılε explică (pentru Doub):

Si eu iti urez multa bafta in viitor, Doub, dar aici nu prea avea ce cauta ironia. Nu este o drama, este un raspuns al intrebarii ca de ce intru asa rar pe TPU. Si fie ca -ti pasa, fie ca nu, mie a ajuns sa nu-mi mai pese de parerea voastra. Fiecare e stapan pe propria lui soarta si nimeni nu poate sa o schimbe oricat de grea ar fi ea.

| RainmakerX a răspuns:

★Omule, de ce sa regreti cand poti sa ramai? Intelege si tu 1 data ca poti sa dai ignore la cei care te enerveaza...

★Nu pleca daca iti place aici. Hateri o sa gasesti peste tot...incearca sa te obisnuiesti cu asta!

★Incearca sa ignori, nu mai pune la suflet tot ce-ti zic niste straini care nici macar nu te cunosc.

https://www.youtube.com/watch?v=7NjgFxfV9O8
Bafta Kyile! Faci ce vrei...✌

| Kyılε explică (pentru RainmakerX):

Stii de ce regret? Regret ca sunt atatea personalitati aici, unele de laudat, altele nu, iar eu nu m-am inteles cu ele. Nu m-am inteles pentru ca nu am avut cand sa ma inteleg. Pe mine a ajuns sa ma doara in pix de hateri, sunt scarbit de ei din cap pana in picioare. Haterii nu mai sunt problema mea acum, problema mea este timpul si daca as putea opri timpul pentru o recreatie nu as sta pe loc >:

| RainmakerX a răspuns (pentru Kyılε):

Am inteles...Bafta atunci! Timpul nu il putem opri...imi dau seama la ce te referi, nici eu nu o sa mai am atata timp in viitorul apropiat.

| KillMePlease a răspuns:

ce-ai păţit, kris?

| Kyılε explică (pentru KillMePlease):

Prea multe dezamagiri si remuscari. Nu mai pot face parte din acest site, imi pare rau.

| KillMePlease a răspuns (pentru Kyılε):

nu!
stai!
hai să vorbim.
spune-mi ce s-a întâmplat. poate te ajut.

| Kyılε explică (pentru KillMePlease):

Aici? In vazul tuturor? De ce, sa ma trezesc dupa-aia cu comentarii de proasta calitate ca-mi umplu banda cu notificari? Killy,tu ai fost o prietena buna, chiar daca in ultima vreme nu am mai vorbit si nu ti-am simtit prezenta. Sper ca ti-am fost un prieten bun in trecut, fiindca acum Kyile nu mai are timp de prietenii. Treaba toata ziua, de unde sa mai aiba Kyile timp de TPU? Am revenit pe categorie doar ca sa-mi iau ramas bun de la voi, asa ca nu va faceti iluzii, va rog. Daca-mi lasi fb-ul tau sunt de parere ca vom putea tine legatura in continuare. Contrariu, mi-a facut onoare sa-ti fiu alaturi la bine si la rau. Nici lui Kamy nu i-am simtit prezenta in ultima perioada. S-a racit de tot. I-am propus o noua relatie si m-a refuzat cu niste motive absurde. Nu stiu de ce s-a indepartat de noi, pentru ca am auzit ca si cu tine s-a certat. Sau v-ati impacat? Cat a fost frumos mi-a fost de ajuns sa nu va uit

| KillMePlease a răspuns (pentru Kyılε):

tu eşti printre puţinii useri de care mi-ar părea rău că ar pleca.
nu, dă-mi un mesaj şi spune-mi ce ai păţit.
îmi aduc aminte când am vorbit prima oară şi după două-trei minute de conversaţie mi-ai zis : "Add? big grin "...
deci, te rog, spune-mi ce ai păţit şi încerc să te ajut, kris.

| Kyılε explică (pentru KillMePlease):

Mai bine vorbim maine. Nu de alta, dar daca vorbim azi sigur iti voi spune numai prostii. Astazi m-am trezit la 8 si am venit acasa tocmai la 18.

| KillMePlease a răspuns (pentru Kyılε):

bine...
sper să-mi poţi spune mâine ce ai păţit. chiar vreau să te ajut, amice.

| KamaSutra a răspuns:

O sa te intorci

| AirănMeidăn a răspuns:

dar du-te naibii altundeva sa iti versi amarul
hai ma nu mai fiti asa penibili ca murdariti categoria cu lacrimile voastre

| LePotato a răspuns:

Realizezi ca asta e o scriere cam complexa pentru unii de aici, care nici nu se vor obosi sa citeasca?

Bafta pe mai departe.

| Kyılε explică (pentru LePotato):

Sa nu o citeasca, ma. Putin imi pasa mie de astfel de comportamente de neapreciat. Oricum, multumesc.

| Croampa a răspuns:

Kyile? A, scuze ca intrerup dar... ce s-a intamplat?

| Kyılε explică (pentru Croampa):

Nu intrerupi, nu ai ce intrerupe. Intrerupe starea asta de extenuanta pe care o detin de vreo luna. Ma bucur ca sunteti niste fete cu bun simt. Daca ar fi toata lumea ca voi...
Sunt stresat, nu mai sunt Kyile dinainte. Adio, Croampa. Iti voi tine minte numele cat oi trai. Nu am vorbit noi, dar stiu ca in interiorul tau esti o fata cumsecade, si ca toata lumea de pe glob are si ea cateva defecte. Ramas bun :

| Croampa a răspuns (pentru Kyılε):

Man, sunt baiat... :/

Oricum, mersi pentru ce ai zis si... sper sa-ti implinesti visele si sa mai revi pe aici din cand in cand. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

'...dar stiu ca in interiorul tau esti o fata cumsecade'
Inseamna ca de aia e asa de plangacios cateodata big grin

| Kyılε explică (pentru Croampa):

Este ciudat ce ti-am spus. Transforma si tu la masculin si fa un rezumat la ce ti-am spus : esti o persoana buna, nu ca as fi fost atras de tine daca erai fata, nu am eu timp de relatii de cand cu munca -.-

| Croampa a răspuns (pentru Kyılε):

Ok, man! Mersi oricum. big grin
Esti un tip de treaba, cred ca o sa te descurci si fara noi! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am prea vorbit noi, dar poti sa nu pleci. Nu te obliga nimeni sa pleci, da te oblig eu sa ramai. :]]

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Ce rau imi pare ca nu v-am avut ca prieteni. Timpul niciodata nu lasa de la el,eu niciodata nu pot de timp. cea mai grea luna din an a fost luna august,a trebuit sa-l ajut pe tata in afaceri si nu aveam timp sa stau jos mai deloc. Nu are rost sa ocup locul degeaba pe site,nu progresez, nu nimic... De ce sa raman cand pot inmana stafeta cuiva cu timp. Tu iti imaginezi cand va incepe scoala, eu nici nu voi putea pune mana pe pc. Voi avea o viata grea, mai ales ca sunt boboc. Nu voi avea timp de prieteni, si decat sa va vad o data pe luna, mai bine idk, nu mai rezist sa fac fata.Multa presiune pe mine, nu m-am mai simtit niciodata atat de obosit mintal. Capacitatile de a face fata s-au dat peste cap! Nimeni nu ma intelege mai bine ca tatal meu, care m-ar lasa de capul meu, dar nu poate pentru ca trebuie neaparat sa-l ajut >> Cel mai mult ma doare ca mi-am facut cont pe TPU, dar gandesc si ca e cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat, fiindca am legat prietenii de neuitat. Daca imi dati fb-ul vostru vom reusi sa tinem legatura. Eu nu va pot obliga sa mi-l dati, dar nici voi pe mine sa raman /

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te stiu dupa nume ...si faptul ca nu ai m'ai organizat faza aceea cu presedintele sad
Da ce pleci? Stai aci' bwa!

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Nereusite, 'absurzitati' de-ale mele. Toate se leaga si ma trag departe de site, departe de tarm. acum ma stiu toti de la faza aia cu presedintele, m-am facut de cacao rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

Ba nu... voiam sa o organizezi dar din cauza acelei conversatii intre tine si LS
te'ai suparat si ai plecat... oricum ...ramai aici, am ajuns si eu aici de putin timp(2 sau 3 saptamani ) si acum tu pleci? Ma dezamagesti X__x
Glumeam despre faza cu presedintele, vreau sa ramai aici happy.
Daca trebuie :
WE WILL KILL DA INFIDELS laughing

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Si daca raman ce? Crezi ca se va schimba ceva? Tot voi intra extrem de rar. De ce va pasa de o persoana pe care nu o cunoasteti atat de bine? Credeti ca eu vreau sa parasesc site-ul asta? Nu vreau, dar decat sa va vad o data pe luna, mai bine nu va mai vad deloc, asa macar nu voi mai fi intrebat incontinuu de ce intru extrem de rar pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

Nu conteaza, tu intra si gata daca iti spune cineva ceva nu raspunzi

Uite :
http://i.imgur.com/pmakWmr.gif

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Daca ar fi atat de usor, nici nu m-as mai fi gandit daca sa raman. Dar viata nu e intotdeauna roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele lucruri nu trebuie luate chiar asa in serios si T/A e unul dintre ele.

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Nu este vorba de TPU, este vorba ca nu am timp de el si de asta vreau sa plec.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kyılε):

Intri cand poti, Kail.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| DeathIncarnate a răspuns:

Copii depresivilaughing

| Anonima0000000000 a răspuns:

Daa nu pleca, ramai!sad

| Hitler666MD a răspuns:

HEY TU cand iti dau o palma la fundhee hee iti revii dintr-o data, asculta ce iti pasa tie de altii veseleste-te big grin ca si mine love struck daca vrei pot sa vorbesc cu tine privat happy chiar asta si voi face, o sa iti scriu in mesaj tot ce cred *pup pup pup *

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Parcă nu pupai băieți.

| Hitler666MD a răspuns (pentru Hitler666MD):

Sa arzi in iad statut de junior pacatos al contului nici un mesaj nu-ti pot trimite sad, in orice caz ITI SPUN CA daca pleci ITI TABACESC FUNDUL, nu pleca distreaza-te fii prieten cu mine si eu iti voi da tot ce vrei, hai pe bune nu pleca big grin

| Hitler666MD a răspuns (pentru T0T):

Greyni stiu ca sunt o nesimtita dar uite-te la baietelul asta care a postat intrebarea, e atat de trist incat cand si-a scris intrebarea de parca si-a scris tema la romana trebuia sa-l ajut fiindca cred ca e dragut, gata promit ca nu mai pup pe altii de cat pe tine smug love struck