| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Nu stiu cum, dar m-am intors vie(nu, nu fac struguri) de la Timp Liber si cum am promis, va dau intrebarile si utilizatorii:
Aliiice intreaba:
Cum va numiti? Cel mai special nume are fundita:*:* (Ajutor! Am vazut emoticoane de pitipoanca)

NightFury intreaba:
Salut TPU, aveti careva vreun config de cs pentru servere de surf? Vreau sa fac surf mai bine adica sa sar mai sus, dar nu stiu cum. Dau Funda (Da, cea mai clara exprimare)

ADY intreaba:
Salut, am fumat in camera, si acum nu stiu cum sa scap de miros. Ce metode stiti pentru a scapa de mirosul de tutun din camera? (Du-te pe Turnu' televiziunii si asteapta acolo)

Bestfriend intreaba:
Cine vrea funda? Cine raspunde primul primeste funda, iar ceilalti vot! (no comment, dar sunt 21 de raspunsuri, T/A, 21, si unii utilizatori zic nu, cum sa raspund eu pentru funda? nu nu nu! si ia uite)

jessyjanet intreaba:
Salut! Ce faceti? Toate bune? Nu ati murit? (Da, ca ai mai aparut si tu aici...Mai bine da logout)

PrettyDollRock intreaba:
Eu m-am saturat de aceasta falsa prietenie, aceasta falsa dragoste. Nu poti face nimic in ziua de azi. Nu te poti increde in nimeni. Toti sunt falsi prieteni. Ce credeti? (Vai ce m-ai sentimelitalizat.*ii curge o lacrima*)

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.du-te la adolescenti, si dragoste si sex daca vrei sa ramai cu sechele...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu e frumos sa razi de altii

fara mine

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ei,fiecare categorie isi are „speciile" ei...nu?

laughing welcome back!

| AndutzaAndu a răspuns:

Penală întrebarea lu' ăla/aia cu cine vrea fundă... se vede că n-are ce face acasă...

| AnneMarri a răspuns:

Oh, asta nu-i nimic pe lângă Dragoste & Săsc. oh go on

| Radioactive a răspuns:

Timp Liber e un fel de Întrebări pentru plictisiţi...am I right?

| Monoportocalioză a răspuns:

La intrebarea pus de @aliiiiice era una cu numele: Costinela laughing >.< OMG am fost si eu la Timp liber si mi-am pierdut total timpu` liber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@4EverAndNever Totally right!winking

Doh, ce oameni!