| mady_1396 a întrebat:

Nu sunt rockerita insa piesa asta mi se pare foarte tare
http://www.youtube.com/watch?v=hnLidXQ9wBk
Cum vi se pare:D?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@raul nu te-am luat drept fraier, ma incanta ideea ca te-ai considerat. Ti-am mai zis, nu-mi da indicatii despre modul meu de a raspundewinking. Mi se pare mult mai util decat ceva de genul: imi place:*, pup` tongue, intelegi? Nu te intreb de varsta deoarece nu vreau sa crezi ca s-ar interpune intr-o discutie, si nici eu n-am asa multi ani. Totusi, lasa comentariile la adresa altor useri. Te bagase cumva cineva in seama? Acelasi lucru si pentru troy, care vad ca se baga pe la unele itnrebari doar pentu a-si exprima acordul fata de raspunsul meu, sau in cazul de fata in care se arata indignat.

16 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

@raul, era buturuga rolling on the floorrolling on the floor

| mady_1396 explică:

C2rmen...ma oui la zid degeaba. Pur si simplu asa mi-a venit sa formulez intrebarea

| troy a răspuns:

E considerata dar ii un fel de jignire car2men si daca ti-ar raspunde cineva cu ironizare cum te ai simti? Nu prea bine nu? Asa ca raspunde si fi seroiasa.

| raul_9253 a răspuns:

@c2rmen ce ai cu mady? Rspundei si nu mai ironiza ca asa faci la toata lumea.

| raul_9253 a răspuns:

@c2rmen eu zic ca ortografia ta e jalnica si oricum acum o intorici pe la Braila ca tu erai aia care ironiza si acum tu tot aia care intorci.Hai ma lasi cu astea? Deci nu mai ironiza si nu imi fac grij de tine o sa se simta persoana aia care ii raspunzi.Hai ia pe alt cineva drept fraier!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, imi placea! Dar ce te asteptai sa-ti zicem: esti rockeritza, tine-o tot asa?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mady si daca mie asa imi vine sa-ti raspund, asta inseamna ca te pun la zid? Suntem intr-o comunitate care poate fi ceva mult mai frumos, de unde vei afla lucruri interesante. Pacat este ca mai exista astfel de intrebari, puse ca asa a avut persoana respectiva chefwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@raul imi pare bine sa vad ca mai sunt useri aici care se intereseaza de raspunsurile mele. Si daca te uiti mai bine, am raspuns. Daca am facut o ironie, nu e considerata raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@troy Nu-mi da mie sfaturi cum sa raspund, deoarece eu nu ma bag in ortografia ta care este patetica. Daca voua vi se pare ca acest site a fost creat pentru asa ceva, atunci ramaneti cu parerea asta si punct. Nu am comentat intrebarea in sine, ci rolul ei. Spune-mi si mie ce castiga cel care pune intrebarea de acest gen?! Crezi ca mai tine minte cui i-a placut melodia sau gusturile fiecaruia? I-am mai zis unei tipe de aici: nu mai cautati atentie in felul acesta, ci raspunzand la intrebari, dand dovada de un caracter adecvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@c2rmen eu nu inteleg o iota din ce spui.Eu zic ca tu esti cea care ironizeaza si vad ca nu incetezi.Eu nu zic de modul tau de a ''raspunde'' daca ala e mod de raspundere eu zic de aia care le raspunzi.Hai eu sunt troy si eu zic ca tu raspunzi numai ca sa ei puncte.Hai lasa-ma zu astea ca stiu o gramada de oameni de genul tau.Si ti-am zis daca nu sti sa raspunzi mai bine nu mai raspunde.Nu avem nevoie de asemenea specimene de genul asta ca tine.Iti bagi nasul unde nu iti fierbe oala adica ironizezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai troy, ai vreo problema in asta? Uita-te mai bine si ai sa vezi ca ironizezi dupa bunul plac, la ce intrebari cer asta. Daca nu ai tu nevoie de mine, asta nu inseamna ca altii n-au. Lasa-ma cu astea de puncte, raspund si pentru puncte si de plictiseala la intrebari ca acestea. Te bagi ca musca-n lapte, dar aici laptele e cam fierbinte, asa ca sterge-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sonic dar mai ai multe conturi? Ca mi-ai dat la stupizi dupa toate.
Scuteste-ma cu fite de copilas cu basinile in cap! Sincer, habar n-am de ce imi pierd timpul cu tine, ca tot ai zeci de conturi dupa care revii iar si iar. Raul, troy, sangeros si as putea continua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sonic alte jigniri nu mai sti, sau nu-ti permite vocabularul sa intri si tu in masa sa?sad, trist sa vezi asemenea persoane fara pic de potential, far viitor.

| m3mimixxx a răspuns:

Green Day nu canta rock ...Canta Punk (ori cum si mie imi plac muult )