| anonim_4396 a întrebat:

Nu va inteleg sacrasmul, daca cineva posteaza o intrebare la trivia/amuzante trebuie sa fiti nepoliticosi? va inteleg caracterul si limbajul, doar asa se vorbeste la voi in casa dar atunci cind intrati pe TPU lasati arfele si figurile acasa, exista aceasta categorie ca sa ne amuzam nu sa ne jignim

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Nu vreau, nu ma bag, nu analizez...

Ce tot spun?! Nu ma pot abtine!

Sunt unele intrebari la Trivia/Amuzante care cer un raspuns ironic. :] Cateodata iti starnesc rasul, cateodata te supara...asta e, nu toti intelegem sarcasmul, nu toti avem simtul umorului. :]
Adica...si eu primesc la intrebari raspunsuri ironice, dar frate, asta nu e un motiv de suparare. Fiecare cu personalitatea lui.

*isi da una peste cap si ii apare un zambet tampt pe fata*

Du-te direct in **** si ia-l pe **** si bagati-l in **** cu mot cu tot… s-o *** de de trei ori, m*uie si daca nu-i cu mama ta si cu tac-tu si cu tot neamu’ tau de pu** de sfera spatiala… Nesimtita dracu’ care esti!

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*se uita in stange si in dreapta*
Aaaa, vorbeai cu mine?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@Picatura smug calmeaza-te duda!
Nu te enerva din orice fleac
*trollface*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@Picatura smug stai, nu strica peretele ca vin si eu.
De ce sa imi stric mie peretii cand pot sa-i stric pe ai tai?
*zambet ironic*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@Picatura smug la toti ni greu!

| Bya132 a răspuns:

.Noi așa ne iubim.
What's your problem, man?

| NOBODY a răspuns:

Nu stiu sa citesc
scuze

| NoChanceForUs a răspuns:

Fiecare intrebare isi primeste raspunsuri pe masura.(din partea oamenilor care isi folosesc neuronii)

| LastChance a răspuns:

Băă, ești vagabond cu noi?

| Vizitiul a răspuns:

Se numeste "sarcasm". La intrebarile de bun gust, intotdeauna am fost politicos. Corect, este o categorie facuta pentru a ne destinde, amuza etc., dar nu poti rade la orice intrebare tampita, nu? Si la acea intrebare tampita, nu poti sa dai un raspuns amuzant, ci unul ironizant sau la fel de tampit, nu?

| Shift a răspuns:

@Comeandtellmesomething, n-am fost niciodata mai calma decat acum.
*spune asta dandu-se cu capul de perete*

| Shift a răspuns:

@Comeandtellmesomething, nu te mai chinui sa vii...au plecat peretii, au zis ca nu sunt platiti indeajuns pentru asta. sigh

| Doodă a răspuns:

Probleme?

| Doodă a răspuns:

Ce naiba sunt alea arfele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@NICU, nu strica orzu' pe gaste!