| anonim_4396 a întrebat:

O aparut M. O si foca? eu am cautat pe you tube si am gasit numai prosti.

Răspuns Câştigător
| Vulvatron a răspuns:

O aparut... episoadele nu mai apar pe youtube din cauza celor care au pus filmele pe contul lor... le poti vedea pe pe siteul lor http://creativemonkeyz.com/,aici vor aparea de acum incolo episoadele

5 răspunsuri:
| BastetReloaded a răspuns:

Ma' copii, nu toate se fac in 2 minute

| AliceInMordor a răspuns:

Nu a aparut.sad

| Ronnix a răspuns:

Inca nu a aparut episodul 6, insa urmeaza sa apara in decursul saptamanii viitoare. happy

| ReporteritzaisBack a răspuns:

CreativeMonkeyz Depanari RObotzi - Iese si episodul de azi, doar ca mai dureaza putin (aprox 1 ora jumate); ne-am propus sa-l punem la 7 fix - am incercat - dar: nesomn + gripe + zeci de formulare de copyright infringement contra reupload-erilor = fail, asadar, asteptarea MOarte n-are. (17 minutes ago)

apare azi ti-l dau dupa ce il posteazawinking ai rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ReporteritzaEinVacanta Ti se strica mouseul de la copy\pastewinking