| DariaSabina a întrebat:

A aparut cumva episoul 10 din vampiri? ca l-am cautat toata ziua si nu l-am gasit!

2 răspunsuri:
| deeaiuta99 a răspuns:

Nu pentru ca si ei au intrat in vacanta episodul va aparea pe 18.01 2013, sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

| Aguşor a răspuns:

Buna DariaSabina.Cei de la The Vampire Diaries au intrat în vacanţă, să zicem aşa şi episodul 10 va aparea pe 17 ianuarie 2013. Poţi vedea oficial, chiar pe twitter-ul Ninei Dobrev. Sper că ţi8'-am fost de folos.Succes.