| TheAnswerMan a întrebat:

O blonda si o bruneta se arunca dintr-un avion.
Care cade prima?
Bruneta pentru ca blonda e parasuta laughing)

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mda, bancul asta era foarte amuzant acum 5 ani..Ar trebui sa gasesti ceva noutati, si in plus, bancurile cu blonde sunt deja plictisitoare.

10 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ai dat şi răspunsul, ţi se potriveşte nick-ul.

| DrugFree a răspuns:

Asa...Si?

| AlinaaAli a răspuns:

Si noi trebuie sa spunem... ce?

| CastraveteMurat a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorLoool, ce haios ești! (nu)

| CautNume a răspuns:

Deci nu mai pot sa respir de la ras straight face. Toti radem si am trecut cu vederea ca nu este o intrebare, e un banc vechi si plictisitor.

| Zendaa a răspuns:

Si eu ce ar mai trebui sa zic daca deja ai dat raspunsul?

| Summer5505 a răspuns:

Ma rog... eu stiam ca bruneta pentru ca blonda se pierde pe drum... dar oricum nu mi se pare foarte amuzant

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Stai ca vine TheoDorra sa-ti ceara funda! un banc deloc hazliu, vorbesc din punctul meu de vedere!

| Andyy005 a răspuns:

Am uitat sa rad.

| Hikari a răspuns:

Buna.
O gluma de prost gust.winking