| BUBULINA a întrebat:

O blonda suna la informatii:nu va suparati...cat face trenul de la ludus la mures?
Doamna: O secunda...
Blonda: Bine, multumesc!

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

O tipa blonda superba la volanul unei supeeeeer masini opreste la semafor. Apare un aurolac si-i cere o tigara -a acesta se executa imediat in ideea sa scape cat mai repede de acesta. intre timp semaforul este verde si aceasta pleaca in tromba. la urmatorul semafor, in mod ciudat acelasi individ:
- Domna da-mi si un foc
Tipa ii da bricheta cu totul, ca sa-l vada plecat de langa portiera si pleaca mai departe. La al treilea semafor, spre disperarea blondei acelasi individ:
- Doamna ai fost asa de buna cu mine, daca imi dai 1 leu te invat sa iesi din giratoriu...

7 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

@enigmo pai sunt in pat cu laptopul tongue

| amalyutza a răspuns:

Tare bancul laughing:p

| spiritul a răspuns:

Cu placere!

| JayLeno a răspuns:

Sugestiv pentru o blondahee hee

| patriciaxd a răspuns:

Si eu sunt blonda waiting

da stiu si eu un banc bun :->

doua blonde:
B1:fata, fata mi-am facut testul de sarcina!
B2:bravo fata! si au fost grele intrebarile?

sau
C face o blonda in desert? R:sterge praful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubulino, tu nu trebuia sa fii in pat la ora asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubulina-si eu care credeam ca vrei sa fiu eu in locul laptopului... laughing