| DaVà a întrebat:

O domnisoara inteligenta pe facebook
http://i.imgur.com/9chjR.png
http://i.imgur.com/EO1G5.png

22 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ce tru sunt astia ma... vorbesc analfabeteasca...mor de iNvidie.Tu nu, DaVà?

| DaVà explică:

@ChuckNorrisŞmenDăŞmen Da frate mai mereu primesc ameninţari d`astea

| DaVà explică:

@bogdan26 Da...am o ciudă că nu-s corcitură între ungur şi român

| DaVà explică:

@Elodia Dacă tot suntiem fraţz zâ uni eşti?

| DaVà explică:

@DeyaUcideVisse pe bune?

| AudImagini a răspuns:

Bă bă, unde asta?! Că vrea şi muşchiu meu să se bage în conversaţie

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ai vazut ca toti astia "smecheri intre 4 pereti" te intreaba de unde esti ca sa "vina si sa te bata"

| Șâret a răspuns:

Cam de-asta mi-am dezactivat eu contul acum 2 zile.winking

| BlackVeil a răspuns:

Sa-mi fie manele in casti, asta da corcitura! Partea ungureasca o are de la vanzatorul de gulas din colt, partea italieneasca o are de la seful de plantatie si cea romaneasca de la Gigel.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleSue a răspuns:

Deci stim ca se caca pe CURtea crapata, nu pe gura.

| ShimmEr a răspuns:

Ai gresit planeta sigur.chatterbox

| totElodia a răspuns:

Ce-ti place sa enervezi lumea, nebunule oh go on. Parc'am fi frati.

| KoKo56 a răspuns:

Ţi-am spus vreodată cât mă enervează ăştia care scrii,, an" in loc de,, în"(in)?

| DeeaUcideVisse a răspuns:

`laughing` ce uamennii rolling on the floor
(geseala intentionatawinking )
printzessa din boscheti ` se vede ca e italianca ` are in cap numai tufe din Venetia`

P.S`: ai un talent nativ in a enerva oamenii laughing

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Nu moowinking` glumeam`winking

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Aoleo da cate cetaceni o mai avea si astaa? A stiu nici una! Ati vazut cum scrie? Zici ca are 6 ani laughing!

| MademoiselleV a răspuns:

Ăsta da limbaj de prinţesă. Măcar de-ar fi înjurat corect... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ynt3lyg3nt@ m@! dk o krytiky? @ f@kut m00lt@ $ko@l@ l@ vy@t@ y3y!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi pe mine mă enervează ungurii bă. Adică mă enervează că au un nume unguresc pentru fiecare localitate, aproape. Mor când văd de exemplu un indicator : Oradea şi sub scrie Nagyvarad sau cum D-zo.

| Strocker a răspuns:

rolling on the floor) Dovada de incultura.Mor daca mai citesc odata laughing)