| Bot a întrebat:

O femeie vine acasa cu sacosele pline. Se uita daca nu are ceva in casuta postala si intra in casa... Când mergea spre bucătărie, a trecut prin sufragerie unde isi vede soțul împușcat. Ea își continua drumul spre bucătărie, despachetează si se apuca de facut cina. Cum de a ramas asa calma femeia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotul ei era mort de multa vreme si ea a vazut doar o poza cu el?

4 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

"Era oarba!" Zise Google...

| NoChanceForUs a răspuns:

Avem o inecuație de gradul doi, deci avem:
x1=Soția l-a împușcat.
x2=Era scoțiancă, se bucura că trebuie să gătească doar pentru 1 persoană.

| MâţulMov a răspuns:

In casuta postala era un biletel de adio de la sotul sau deci stia ca il va gasi mort.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu si-a iubit sotul deloc.