| yoonny a întrebat:

O iapa +un catar =? fundalaughing

Răspuns Câştigător
| EmanuelThN a răspuns:

E ca un magar e catraiapalaughing)

| yoonny explică (pentru EmanuelThN):

Bv ma ce te pricepi, ai absolvit clasa 1 >big grin

| EmanuelThN a răspuns (pentru yoonny):

laughing funda?

| yoonny explică (pentru EmanuelThN):

Da dc nu pot sa dau?laughing

cred ca am dat cam multe

| yoonny explică (pentru EmanuelThN):

Gta te-am rezolvat

| EmanuelThN a răspuns (pentru yoonny):

Mersi happy

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ceva.

| NoChanceForUs a răspuns:

Catârul e sterp.Deci nimic.

| MâţulMov a răspuns:

Un pui.

| Corina a răspuns:

Iapa + catar = nimic
Catârul este un animal hibrid obținut prin încrucișarea dintre iapă și măgar.

| yoonny explică (pentru Corina):

Tot aia laughing

| Corina a răspuns (pentru yoonny):

Pentru tine, poate este tot aia, dar in realitate nu e! Dar ce stiu copiii?

| yoonny explică (pentru Corina):

Ai ziso ...nu are lumea voie sa mai faca glume ca se gasesc uni,, destepti'' sa comenteze

| GeosBIOS a răspuns:

= nevasta-ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ponei

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Leocerba rolling on the floor

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce-i ala un catar? adeptul catarismului.
O doctrina care spune ca Infernul nu exista, ca el e aici, pe Pamant, ca lumea materiala este o temnita in care sufletele sunt inchise.
Si, dupa ce catarul a conceput doctrina asta, vedem o si anume iapa care anuleaza tot, pentru ca pur si simplu alearga pe coama dealului, adica libera de vreo doctrina, prin Infern.
Dar cataroiul stii ce e? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Bine ca nu ma intrebi ce e aia catarACTA...

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Acum o sa puneti toti numai intrebari din astea laughing

| yoonny explică:

Dobitoc esti tu si toata familia tatongue

| Mikoyan a răspuns:

Iatar

| George1000 a răspuns:

O frumusete de manz care dupa 1 sau 2 ani va deveni un frumos cal happy
Iar calul poate fi cal de calart, cal de povara, sau cal de curse, depinde de cum il antrenezi. Totusi manzul e bine saincepi dresajul cu el inca de la 1 luna jumate comnzile de baza adica sa il inveti sa te asculte iar de calarit dupa ce ajunge la greutatea ptima pentru a suporta greutatea unui om in spinare. Am impresia ca dupa varsta de 6-7 luni poti incepe sa il calaresti.