| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare fara raspuns (aiurea de la un diliu rolling on the floor ) Cine a inventat mincatul?

11 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Foamea de a ne manca unii pe altii, a fost inventata de canibali. Este asa ce ziceti?

| juniper a răspuns:

Nimeni, e din instinct.

| vilmaristul a răspuns:

Foamea

| alexdop21 a răspuns:

Nu stiu... dar ai observat ca mie mi-e foame tot timpul?big grin
Oricum mancatul face parte din instinctele de conservare... la fel cu imperecherea, frica si asa mai departe.

| turist a răspuns:

Senzatia de foame! Foamea e instinct... asa suntem din fabricatie big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Insa si numele sp cum esti eu spun doar atit. maninci ca sa traiesti.altfel ...mori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ca nebunii si betivii spun adevarul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicu, din a doua. Eu din betie ma trezesc, tu...tragi cu tunul noaptea pe la 1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sesizat ironia intrebarii, raportata la altele postate tot in acest mod! tongue
Cine a inventat stomacul, foamea...si tranzitul intestinal! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foamea.foamea a inventat mancatul.