| Anet a întrebat:

O noua intrebare care socheaza:

http://www.tpu.ro/......ul-lui-si/

Răspuns Câştigător
| Adrian1997 a răspuns:

Se duce sa se spovedeasca si ii da pantalonii jos, ce vreti mai simplu de atatalaughing)

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asta chiar ca e la panarama pusa...
.dar pana sa se raporteze.o aveti aici :
Buna

DAU FUNDITZZA

Sunt fata si m-am indragostit de preotul de la noi din oras.

Cum pot afla ce marime are penisul lui si daca are pe el par pubian? fara sa-l intreb?

| Musique a răspuns:

rolling on the floor)
ce pro@ata`i fata aia laughing)

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Are un fetiş tare ciudat...

| Bixx a răspuns:

Deci din cauza ta am cazut si de pe scaun si ma doare curu` asa ca, ne vedem la tribunaal. rolling on the floor

| Pufoshenia a răspuns:

Aoleu ce intrebare asta e o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auăleu moamă.

| Masicika a răspuns:

Ooooooooo ai dato-n bara aici, nu stiutiu cea mai buna solutie e cu spovedirea