| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

O sa ii injunghii personal craniul cu un cutit.
http://www.youtube.com/watch?v=3tWCYLzQfvY

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

E cam gol pe t/a la ora asta... Toți se recuperează după noaptea trecută...

3 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

*isi da una in cap*
Vai! Ce frumos! Il iubesc de tot... Il iubesc asa de tare incat l-as lasa sa-si bage **** in gaura pul*i mele!
*se da cu capul de pereti de atat iubire de gay*
Rasa ta de zombalau! N-ai carne in frigider sau ce ai de ne pui sa ascultam asemenea porcarii?!

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

Hm,trebuia sa imi elimin frustrarea undeva.thinking
Si haaaai,stiu ca va place.batting eyelashes Mie imi place atat de mult,incat l-as captura,l-as baga in duba, l-as lega de un scaun in beci, si l-as hrani cu placenta in timp ce ii cos gaura curului.

| GhostStar a răspuns:

Pariu kazimir? ce rasa matii te-ai pus sa ne omori timpanele? ia zii SotSS!