| TheAvenger a întrebat:

Ce versiune alegeți?
http://www.youtube.com/watch?v=cbf5ukcbV7w&feature=relat ed
sau
http://www.youtube.com/watch?v=2tmc8rJgxUI
eu personal aleg varianta cu Nazareth :D

15 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Satană creaţă, nu-=mi place nici una, ambele versiuni mi se par o labă. De fapt, e o melodie pe care *** jelesc iubirea, cântată prin baruri de toţi lăbarii.

App, am ajuns acasăhee hee

| TheAvenger explică (pentru Woodenpints91):

Huăă..pe mine nu mă băga la categoria aia de,, chizde,, sau cum le zici tu laughing.și da, că era să uit..pe unde beleuzești de 2 săptămâni încoa?laughing.(p.s. intră pe mess eventual laughing)

| AnotherLastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Tipa nu-i creaţă, mă! Eu sunt.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnotherLastChance):

Amândouă sunteţi creţe laughing. Doar că tu eşti creaţă natural şi ai ţâţele mai mari confused

| AnotherLastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ea e creaţă dacă şi-l face că aşa pot să fiu şi eu dreaptă. Nu folosi cuvintele greşit, Wooden, că te pun să-mi pupi posteriorul! laughing)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnotherLastChance):

Ai mai încercat să faci tu asta, da era în văzul tuturor laughing

| AnotherLastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

La asta făceam referire. E bine măcar că eu nu mai ştiu. laughing)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnotherLastChance):

S-a întâmplat cu câteva minute înainte ca tu să nu vezi pe unde-i intrarea în cort laughing)

| AnotherLastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Oh, uitasem de fabuloasa fază. laughing
Aia cu curul s-a întâmplat mai târziu, mă. Când rămăsesem doar noi, veniseră gărzile de vreo 2 ori să ne facă observaţie şi nu mai aveam ce face.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnotherLastChance):

Au venit gărzile să ne facă observaţie? laughing

| AnotherLastChance a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da, de vreo 2-3 ori. Cand eram si cu ceilalti, la cortul lor. Of, cat de beat ai fost. laughing)

| Delicacy a răspuns:

Îmi plac amândouă, dar prima variantă mă ucide...

| Ƨirenia a răspuns:

E faina aia de la Nazareth, da' o aleg pe cea de la Guns n' Roses happy

| Maya2014 a răspuns:

Personal nu-mi place niciuna, dar macar nu comentez ca unii marlani!
Nimeni nu are dreptul sa judece, mai ales cand e lipsit de suflet!