| anonim_4396 a întrebat:

oare este aceeasi persoana? http://www.tpu.ro/utilizator/cawu http://www.tpu.ro/utilizator/bqlq
primul site e ``admiratorul` enigmei originale;;) al 2lea e originalul
ce ziceti de asta? http://www.tpu.ro/utilizator/cawi
si asta http://www.tpu.ro/utilizator/cawe :))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Irincicule, ce sa-i faci? m-am imbatat si eu o singura data in viata mea si am facut tripleti. laughing tongue

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mi-e greata.

| Leea1234 a răspuns:

O fii sau nu aceeasi persoana!? nu stiu!
dar un lucru e sigur... avatarul este infricosator!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cineva isi bate joc de ceilalti de aici si de munca multora dintr ei! Pacat si rusine!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca este aceas persoana.Nu e corect ca ceilalti s-au luat dupa adevaratul ''enigma''winking

| SweetCandy a răspuns:

Ce rost are sa aflii daca e una si aceeasi persoana?laughing

| Gabry a răspuns:

Probabil unor li se pare amuzant, dar parca mie nu-mi vine sa rad!
Daca ar fi dubluri cu tine: ang3l_or_d3v1ll nu ti-ar placea! Nu cred ca ar trebui sa radem cu totii pentru asta!

| ViVi a răspuns:

laughing ciudat dar adevarat

| annda a răspuns:

In curand o sa apara fan club enigma? laughing)

| madie a răspuns:

Hah, aiurea.de asta suntem etichetati intr-un anume fel cand spunem ca suntem romani?happy

| madie a răspuns:

Tripleti dintr-o lovitura?laughing buuuun enigma mama, da doamne sa te mentii asa si cand ai sa te ajuti de carja laughing.

| rosepassion a răspuns:

Ce spirit de observatie bine dezvoltat ai...s-ar putea, cine stie

| Livianananana a răspuns:

Wow! 11 ce spirit de observatie ai! 111

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La prima vedere as zice ca Enigma originala si a facut 4 conturi ca sa ne zapaceasca, acum nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred, mai degraba enigma are admiratori tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e ang3l_or_d3v1l dar faza e ca toti sunt prieteni intre ei, nu exclud nici eu o admiratie` ascunsa a cuiva pentru enigma, nu stiu, asteptam raspunsul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa si? si daca e si daca nu e? ce v-ati mai plictisit! ce mai confundati realitatea cu virtualitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zazu, am descoperit asta fara sa vreau, printrun raspuns al lui la o intrebare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...si marmota invelea ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si? iar ma repet! toti stim chestia asta de azi dimineata.si daca e, ce? diferenta e o litera intr-unul din cuvinte, nicidecum nu i-a furat reala identitate. ce atata tam-tam.3 intrebari pe aceiasi chestie si dupa aia ne intrebam de ce a decazut site-ul in halul asta.si eu am vazut si am mai vazut o groaza de chestii dar nu incep acum sa pun intrebari cu subinteles. unu e ce e, asa cum e.care e problema noastra,"ca sa se simta, ca daca e, ca daca stie, ca nu vreau sa spun, ca am vorbit cu cineva dar nu vreau sa dezvalui secretul, dar totusi, eu cunosc idenmtitatea lui x dar daca nu vrea sa si-o dezvaluie eu nu o dezvalui, dar ca.", ce naiba.numai amenintari cu subinteles.site-ul asta are alt scop, foarte multi dintre voi aveti id-urile personale, de ce nu comentati chestiile astea pe messenger? sau si mai bine, de ce nu vorbiti cu raluca sau catalin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pus cateva posturi si gata, toata lumea paraca nu stiu ce are cu mine!
chiar nu ma rad, am vrut sa vad ce spuneti si voi!
Si sa stiti, nu am idurile nimanui de pe acest site X-( cred ca o sa plec de aici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

enigmo, hai ca azi iti dau fuundita
ca sau dus tripletii tai laughing