| Barajag a întrebat:

Observ ca mai nou, unii useri isi pun la vanzare casele, telefoanele, hainelehee heeCumva TPU se va transforma in site de anunturi pentru vanzari imobiliare sau vanzari diverse si eu nu stiu?hee hee

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Din păcate observ că TPU se transformă în multe chestii numai în ceea ce a fost înainte nu... zilnic apar întrebări puerile în timp ce întrebări cu adevărat serioase rămân fără răspuns fiindcă persoanele care ar fi putut să răspundă s-au retras. Ştiu că întrebarea ta e la Trivia/Amuzante însă nu găsesc nimic comic de spus despre situaţia asta.

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiuhee hee. Ma mir ca nu isi vand si neuronii.si aia cam resuscitati big grin.

| Roby67 a răspuns:

Tu daca ai vrea sa iti vinzi blanita, unde ai pune auntul? Aici sau la VIER PFOTEN?

| Minty a răspuns:

In ritmul asta o sa fim ''unul pentru toti'' sau de ce nu ''unul pentru unul''

| bblock69 a răspuns:

Criza e de vina...

| florin_7920 a răspuns:

Io fi lovit criza şi cred ca nu gasesc clienţi saşi vândă lucrurile, şi mai greşesc oameni.

| viatadecacatt a răspuns:

Mai stiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem din TPU un second hand...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu Aqualuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, intrebarile serioase sunt acaparate de,, mica publicitate``. Ce e de facut? Absolut nimic. Poate doar sa asteptam retragerea acestor useri, dar vor veni altii, si-altii...