| mhn24 a întrebat:

Ok,
rahat turcesc + comic orizontal = ooold, guy
rahat turcesc + comic oblic = new generation!
http://i.imgur.com/2hfAf.png

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

LOL...so,vrei rahat?

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Mhn24, nu vrei niste rahat? smug

| SaintJimmy a răspuns:

*Few hours later*
X întreabă:
hei lumeee încercarea mea de comic oblic, tocmai era să zic că e primul comic oblic dar l-am văzut pe cel a lui mhn24 și mi-am dat seama că nu e primul
... + încă multe altele. = haos

Dacă și viitoarele comice oblice vor conține rahat turcesc cred că voi face alergie la rahați.

| Psihiatra a răspuns:

Lol

| CristalClear a răspuns:

Mishto... dar cam mult rahat...laughingAcum s-a pornit moda "rahat turcesc"?

| xXAnGeLXx a răspuns:

Frumos :! Vad ca e la moda rahatul turcesc laughing! Dar, mie tot pe orizontal imi place mai mult big grin!

| TheFictionist a răspuns:

" Da' unde ţ'âs zahăru'? "

| Melissa_4345 a răspuns:

Pacat ca va copiaza altii. vb despre tine, Crataker si Lome.

restul fake