| AnonimuszWss a întrebat:

*old* Va merge frigiderul?

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,stă pe loc de câteva săptămâni.

| blueangel99 a răspuns:

Da, chiar acum fug dupa el, ca,, mers'' aseara de-acasa. Cred ca deja am batut 43 km si nu l-am gasit. Mama lui de frigider angry Sa vada el cand l-oi gasi ce o sa pateasca.

| Pawesome a răspuns:

Nu, e stricat. Vrei sa il repari?

| Autumnfeelings a răspuns:

Da, tocmai l-am găsit după ce am fugi10 km.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Daa`! Fuge p`aici si nu ma lasa ca sa scriu `! Hmm;| Nu`i asa ca`i diabolic? Apropo..stai sa iti zic ceva. De aseara mananca numa` acadele si ajung in congelator..si din congelator le face in inghetata..Nu vrei si tu`?;-w...:]]]]

| ASimpleUser a răspuns:

De trei zile n-am mai mancat nimic... fuge intr-una si nu reussc sa-l prind

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu merge.L-am bagat in spital...Am dat cu nava extraterestra furata de la LOL in el si a facut BUMlaughing

| FadetoBlack a răspuns:

Al meu e cam leneş, a luat o pauză happy

| AnonimuszWss explică (pentru FadetoBlack):

Da-i cu ceva in cap

| FadetoBlack a răspuns (pentru AnonimuszWss):

NU! Nu sunt agresivăbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acum este la piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-a bușilea, da' merge.

| iKeel a răspuns:

Dar nu avem frigider la orfelinat...

| OskarRM a răspuns:

Al meu aleargă...nu trebuia să bag energizantele alea în el...

Răspuns utilizator avertizat
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Nu! Va sta in aer! Funda?

| AnonimuszWss explică (pentru MaNumescCumDoresc):

Scuze,nu mai am funde, daca vrei un papion sau o cravata ok big grin

| MaNumescCumDoresc a răspuns (pentru AnonimuszWss):

OK! Vreau o funda!

| ριтιкσтh a răspuns:

Al meu sta pe loclove struck te asteapta pe tine sa il pui pe fugasmugvii?laughing

| CostitaAfumata a răspuns:

Stai sa verific.

Hei... unde mi-e frigiderul?