| DrugFree a întrebat:

Organizez un concurs : fiecare sa deseneze un monstru/o creatura (in comic ) sa o caracterizeze, ce puteri are, cum o recunosti etc.
Dar sa nu faceti cele mai simple creaturi : varcolac sau vampir. Ca sa castigati concursul, trebuie sa fie creat/creata de voi ( dar daca e reusit, puteti participa si cu creaturi inventate de alti oameni ). Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Desen nu am, dar ti-l pot prezenta.
El nu este ca toti ceilalti, desi este o persoana de mare incredere. Il cheama Benjamin si este un maimutomusca cu boala varicela portocaliu-fosforescenta. Lumea se sperie de el, dar este un prieten bun si este si un felinar folositor! Vrei sa iti fac cunostinta cu el?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BastetReloaded a răspuns:

Tu esti un specimen aiurea...iţi fac portret!