| DrugFree a întrebat:

Daca ati putea crea un monstru/o creatura cum ar arata? Vreau : comic ( nu obligatoriu, dar sper sa puneti si voi ) Descriere:
Puteri:
Puteti sa puneti si mai multe ceva gen : unde traieste, ce mananca etc. (NU uitati, suntem la T/A, asa ca sa fie amuzant. Funda! )
P. S : e concurs.

Răspuns Câştigător
| dulcikaa a răspuns:

Pai...are 10000000 kilograme(ferestete de el)mananca orice, are 10 cm, este galben cu portocaliu impreuna cu toate culorile.
descriere:poate zbura si se poate transforma intr-un soricel sau sarpe, traieste in ghildania, numele lui este Ghilsunbiduitanglan.atat pot spune despre el.
nu prea stiu sa pun comic asa ca iti pun ceva gasit pe net cu ce poate inghiti:http://comics.cevamarunt.ro/arhiva_aristian/

3 răspunsuri:
| BastetReloaded a răspuns:

"pubeti"?

vrei sa zici puleti.

| dulcikaa a răspuns:

Numele lui e de fapt Ghilsunbiduitanglan aristian