| Kazimir a întrebat:

Pa trivia/ amuzante. M`am decis sa ma mut pe categoria Sanatate unde pot da raspunsuri serioase si sa-i ajut pe cei care au nevoie de cunostiintele mele medicale. Daca nu ma crede`ti uitati`va la raspunsurile date de mine si o sa vedeti ca acolo raspund mai nou. O sa mai trec pe aici din cand in cand atunci cand ma plictisesc. Pace si aprofundarea cunoasterii
kazimir
ps sunt beat straight face

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O sa ne lipsesti...dar ma bucur ca poti da o mana de ajutor acolo.

10 răspunsuri:
| Kazimir explică:

Mda. ceva imi spune ca o sa ma plictisesc des straight face

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu se muta t/a oricum...

| giuly a răspuns:

Parcă te'ai muta în Alaska frate...

| Lisa a răspuns:

Apreciez ca te-ai semnat la sfarsit.

| EVERYBODY a răspuns:

Ce cunoștințe medicale? Alea în caz de mahmureală? Nu de alta dar eu doar în privința asta te-aș consulta pe tine.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Mda...eram sigura ca esti/erai beat... waiting

| MiHaI a răspuns:

Pe baZA ta mor oamenii

| BruneTTe a răspuns:

Pai sper ca esti beat. nu de alta dar "credeti" ala se scrie de fapt "credeti" laughing

| Kate21 a răspuns:

Succes.