| Felicitari a întrebat:

Aceasta nu e o intrebare. E o Intrebare.

Ce s-a intamplat cu voi oameni buni cu simtul umorului? Dupa o intebare de genu 'Cate fire aveti in cap?' sau 'Am pierdut... Ce sa fac?' de ce trebuie sa puneti T/a sau T/a guyz? E categoria T/a nu mai trebuie sa puneti T/A! Cine se uita la intrebare trebui sa se uite la categorie automat! Nu sa raspunda de parca a pus la alta categorie, raspunsuri serioase! ESTE T/A! TOTI AU VENIT AICI! Mai exista si conversati. D/S
, totul despre TPU, comics sau timp liber! Nu numai T/a asa ca cei care pun la inceputul intrebari 'Scuzati categoria' sa plece! Sa puna la D/S, Jocuri PC sau la altele! T/a inseamna Trivia/Amuzante nu Trivia/Altele! Asa ca va rog sa ma iertati daca am facut prea mult spam gayber cu intrebarile mele!

Sa vad cine crede la fel.

6 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Și tu de ce ai postat la t/a?

| αηηα a răspuns:

De acord

| sabilopod a răspuns:

I agree.

| BOOBZen a răspuns:

Trebuie sa spun doar:

De acord.
Da da, am inteles robotule

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Am observat ca e cul sa pui T/A la sfarsitul unui raspuns sau al unei intrebari de la categoria cu acelasi nume.

T/A