| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma. Ce inseamna Gore? big grin
Cuvantu` asta se foloseste sa stiti (:

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Gore-Tex este o membrană poroasă bazată pe teflon care este lipită de o țesătură. „respiră" - adică permite evaporarea transpirației generate de corpul uman - dar (și aici este marea găselniță) nu permite apei din exterior să pătrundă în interior.
Gore: Ultimate Soldier, un joc video care a facut senzatie prin lansarea in toamna anului trecut.
Gore era si un prersonaj care aparea la televiziuni anul trecut, un Fernando 2, cocalar retardat (isi injecta in muschi synthol -un ulei) si puscarias ( i-a rupt mandibula unui tenor de la Opera Romana din Cluj si l-a taiat cu sabia ninja pe fratele acestuia, un cascador) care a fost candva spaima Clujului. In mediul cocalarilor este moda sa fii Gore!
A mai fost intrebarea la http://www.tpu.ro/arta-si-cultura/ce-inseamna-gore/

1 răspuns:
| Evaa a răspuns:

Nu inseamna nimic

e folosit in limbajul sceneeee straight face