| TheToxicNightmare a întrebat:

Pareri? Am fost plictisita si am facut asta :))

http://teodora45.deviantart.com/#/d2xoh1a

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Imi place si chiar ti-a iesit! happy

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce tampenie!

| Cretaker a răspuns:

A dat funda doar singurei persoane care s-a straduit sa nu faca trolling.

| hândel a răspuns:

Banuiesc ca engleza ta e poanta: "I'm to young to be eat my penis!"

| Derye a răspuns:

Not so funny.

| mihaip1 a răspuns:

Nu ti-a iesit deloc...eu cand sunt plictisit fac avatare sau siguri. ce ai facut la aia? iai pus un custom shape si text? Iti recomand sa urmezi niste tutoriale.

| Диана a răspuns:

Mai intai invata putina engleza si dupa mai vedem.
Si i-ai dat fundita lu' ^^diydutziyk^^ pentru ca a zis ca e frumos nu? laughing
Cat de penibil... oh go on

| Anileda a răspuns:

Ce engleza e aia?

| Mara15 a răspuns:

Lasa-ti in pace bietu om! a facut tot ce a putut!

| nodeerskulls a răspuns:

Daca nu ti-ai plimba engleza prin balta, ar fi si mai bine. Fail.