| RockaruL a întrebat:

Pe nava alienilor(part1)

http://i.imgur.com/N1Aeh.png

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

@ŞiretLovesJonBonJovi, a100-a, cumva?

| ViezurE a răspuns:

Voi laudati numai cand sunteti in comic? Cam asa...Va place doar ca apareti aici.Altfel ziceati "du-te in [beep] la comics ba [beep]"

| RockaruL explică:

@Wladutz cum adica fumata? A mai facut cineva comicuri din astea? poate asa pare prima parte dar ideea e proprie...

| RockaruL explică:

O sa postez maine sau poimaine a II-a parte care sper ca va fi diferita de celelalte comicuri cu "alieni"...

| Șâret a răspuns:

A câta oară văd comicuri gen ăsta?

| Mişaaa a răspuns:

E chiar...

*își șterge lacrimile*

NAȘPA!

| Ingerash a răspuns:

Yeey,sunt in comic! continua...e tare! sper ca o sa scap

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Mda...e dragut, dar posteaza la comics, ca aici 93% o sa iti dea raspunsuri gen:lasa-te! sau...e naspa rau! mars de aicisad
si de aia sa postezi la comics ca si eu postez acolohappy

| CaRaMiDa a răspuns:

Foaaaarte original...ce sa zic: http://i.imgur.com/Dg2h3.jpg

| Wladutz a răspuns:

Mda.Tare comicul dar faza cu extraterestrii scuze dar e fumata.