| PedoBarbie a întrebat:

Pe prietenul meu imaginar îl cheamă Vasilică. Pe al tău cum îl cheamă?

31 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Bună seara, PedoBarbie, mă numesc Muflă şi fac parte dintr-o echipă de studiu al relaţiei dintre individul modern şi tulpa lui (http://www.tulpa.info/). Eu şi colegii mei v-am fi recunoscători dacă v-aţi lua timpul să răspundeţi la câteva întrebări.
1. A fost subiectul "Vasilică" creat intenţionat sau accidental? Şi dacă a fost creat accidental, cum v-aţi dat seama că este doar o manifestare a imaginaţiei dumneavoastră?
2. Consideraţi că e mai isteţ ca dumneavoastră? Este aceasta o problemă?
3. Aţi încercat să aveţi contact sexual? *se ridică din scaun* Ştiaţi că performanţele sexuale scăzute sunt cauza numărul unu de abandon al prietenilor imaginari? *îi lăcrmează ochii* Ştiaţi că... *dă cu pumnu-n masă* Ştiaţi că 80% dintre ei sunt creaţi doar cu acest scop şi apoi sunt aruncaţi ca nişte cârpe!?
*îşi potriveşte cravata şi se aşează înapoi în scaun, reluându-şi atitudinea calmă de dinainte*
4. Ce părere are despre Gigi Becali?
5. Îi place "Duminica în familie"?
Vă mulţumim pentru timpul dumneavoastră.

| Fridăm a răspuns (pentru Muflă):

Muflăăăă, cum de-ai dat pe-aici?

| Muflă a răspuns (pentru Fridăm):

Încercam să mai dau de persoane care s-au înscris la cursurile pregătitoare pentru examenul de admitere la UNARTE, da' nu mi-a răspuns nimeni la întrebare :c

| Fridăm a răspuns (pentru Muflă):

Lumea e aşa de crudă...nu o prăjeşte nimeni, să fie mai bună sad.

| Musique a răspuns:

Nu știe.

| JustMusic a răspuns:

Ionică.

| zurick a răspuns:

GigEl

| ??c??? a răspuns:

Nina Gomez.
Apropo inteligent nume ai ales.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu am mai mulţi prieteni imaginari happy

| Duucu a răspuns:

Nea Mitică Bășinosu

| Speed99 a răspuns:

Eu am un cartof si il cheama Vasile si se pare ca incepe sa puta urat.

| Exilee a răspuns:

Barda mea. Si o iubesc fiindca este reala.

| zurick a răspuns (pentru Exilee):

?

| Exilee a răspuns (pentru zurick):

Ce s-a intamplat?

| zurick a răspuns (pentru Exilee):

Trebuia sa pun? sunt suparata ce vrei

| Exilee a răspuns (pentru zurick):

Am fost la vanat. Iti place carnea de antilopa saiga?

| zurick a răspuns (pentru Exilee):

N-am mancat pana acum, dar cred ca o sa-mi placa...Cui ii mai dai?

| ErrorFound a răspuns (pentru Exilee):

Dumnezeu e prietenul tau imaginar. laughing

| Scarbo a răspuns (pentru ErrorFound):

Buna asta laughing, un mare LIKE.

| W3R4 a răspuns:

Napoleon Cuceritoru'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am asa ceva.hee hee

| Scarbo a răspuns:

Damigeana Hector.

| HaLoGeNNN a răspuns:

N-am. Mereu ma joc cu N-am: Ii zic,, Hai sa ne jucam N-am''! laughing)

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Kyo, luptatorul, ma bat mereu cu el si tot il inving.

| Dlkee a răspuns:

Ca pe mama ta love struck

| samynța a răspuns:

O.o.

| YuiYui a răspuns:

Denis

| yubaretzul a răspuns:

William coi'lunglaughing

| Balan_Dani_1998 a răspuns:

Putulica laughing)

| Yuno a răspuns:

E fata.Si nu e prietena imaginara ci e fantoma.O cheama Liza.