| ăăăă a întrebat:

Pentru cei care au Hi5.
Imi lasati si mie niste commuri, va rog! promit ca va las si eu.
http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=5 61208426
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Iti las eu. happy

1 răspuns:
| heise a răspuns:

Ne pare rău, acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.
hi5 permite membrilor să seteze un nivel de confidenţialitate atunci când primesc comentarii de fotografii, iar acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.
Am incercat de 3-4 ori sa-ti las commentariu la prima poza. straight face