| x3Ad a întrebat:

Pentru cine trăieşti tu?

Răspuns Câştigător
| Rapplex a răspuns:

Pentru ala ce-l vad dimineata in oglinda.

37 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru tine.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pentru fani mei :3

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine ca să pot fi utilă celor din jur!
Tu?
Pa, pa.

| MâţulMov a răspuns:

Pentru mine.

| AikkoxD a răspuns:

Seminţe Nutline.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Pentru Hubba Bubba.

| Cristianne a răspuns:

Cacao! :3

| Alyra a răspuns:

Pentru dreptate.
Cineva mi-a furat răspunsul. thinking

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Pentru Băsescu si pentru PDL.Si nu in ultimul rând, pentru mine.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Http://images.search.yahoo.com/images/view; _ylt=A0PDoS1lZKFPLBUABhqJzbkF; _ylu=X3oDMTBlMTQ4cGxyBHNlYwNzcgRzbGsDaW1n? back=http%3A%2F%2Fimages.search.yahoo.com%2Fsearch%2Fimages%3Fp%3Djesus%26fr%3Dytff1-%26fr2%3Dxpl%26tab%3Dorganic%26ri%3D17&w=1036&h=1420&imgurl=brotom.com%2Fdoxology%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F09%2FJesus.jpg&rurl=http%3A%2F%2Fbrotom.com%2F2010%2F09%2F16%2Fyour-minds-eye%2F&size=229.8+KB&name=Jesus&p=jesus&oid=98ea0efae0f863bdf43197787349851e&fr2=xpl&fr=ytff1-&tt=Jesus&b=0&ni=60&no=17&ts=&tab=organic&sigr=11cajkgin&sigb=12ob5sto6&sigi=11o25a4eu&.crumb=BcLBaPAfn5l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru marţieni. puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentrru miliarde si miliarde de fani, dar ce zic eu miliarde? milioane, mi sute doi trei persoane cu care ma mai cunosc eu

| MagikTrouBless a răspuns (pentru anonim_4396):

Haaaalaughingrolling on the floor))sa mor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

te rog, nu murea ca avem nevoie de oameni apti, oameni capabili pentru a fauri o noua era, era berbera

| MagikTrouBless a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) comic esti kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

nu confunda teatrul de comedie cu spitalul de nebuni, te rog! multumesc kiss

| MagikTrouBless a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica eu sunt nebunalaughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

nu draga, eu, dar dupa cum bine spunea un filosof neamt de origine germana ca cine se aseamana se aduna, ce trebuie sa intelegem? ala a zis nu eu laughing

| oliviaaa a răspuns:

Pentru cine? ___familie

pentru ce? ___ sa sufar

| floriasdfg a răspuns:

Pentru mine.;-3

| xRainyDay a răspuns:

Pentru mâncare.

| MauiStatue a răspuns:

Traiesc de frumusete!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

am impresia sau thumneata te faci ca nu intelegi, ha? auzi la ea de frumusete laughing daca le dau astora poza cu tine ramane TPU-ul in pielea goala rolling on the floor

| MauiStatue a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Vrei sa dea faliment RedTube, dupa aceea? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MauiStatue):

niciodata n-am sa dau faliment tongue

| RΔϟVAη a răspuns:

Net.

| TRANSVERSAL a răspuns:

Pentru sotul si copii mei sa -i fac fericiti!

| yosirestu a răspuns:

Pentru cine? nu stiu, cred ca pentru nimeni, dar daca ziceai pentru ce? asta erea evident, pentru bani

| SethEmm a răspuns:

Pentru mine, deocamdata

| MagikTrouBless a răspuns:

Eu traiesc pentru tine ...ca sa iti raspund la intrebarelaughing) kiss

| Vali2012 a răspuns:

Da' de ce ar trebui sa traim pentru cineva? Traim pentru ca am avut parte de acest dar minunat: viata. Traim pentru ceva, pentru...viata. Ce facem cu viata este mai important. Sigur ca avem persoane foarte importante in viata noastra si avem senzatia ca nu putem trai fara ele, dar nu cred ca pot spune ca traiesc pentru cineva. Traiesc pentru a nu-mi bate joc de viata.

| aleksia1 a răspuns:

Traiesc pentru mine

| DolsePapusika a răspuns:

laughing mai aveti si fani laughing pentru fundite happy :03

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Pentru pasarile care traiesc in oceanele americii sun africane

| roxanagabriela a răspuns:

Pentru parintii mei pentru ca mi-au oferit o viata buna, pentru cel care ma iubeste

| TimeaB a răspuns:

Pentru prieteni, distractie....siii party-ury laughing

| smilingtothesun a răspuns:

Intrebarea nu e pentru cine traiesti ci pentru ce traiesti. eu traiesc pentru fiecare zambet pe care il aduc pe buzele celor din jurul meu, pentru fiecare rasarit si apus de soare, pentru fiecare imbratisare, pentru fiecare moment de fericire si pentru fiecare baiat de care ma indragostesc. traiesc pentru libertate, ambitie si uneori adrenalina.