| Barajag a întrebat:

Pentru domnibig grin....cum se numeste pozitia barbatului cand femeia sta capra?laughing

Răspuns Câştigător
| stefytm a răspuns:

Na ca pe asta nu stiu sa ti-o zic cum se numeste... sa-i zicem pozitie de pozitiebig grin

19 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Bustean.

| selef a răspuns:

Sau joagar.

prfml
| prfml a răspuns:

Nu stiu sa ii pun un nume dar o aseman ca o escaladare a Everestului happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

(eu acum am descoperit intrebarea!) Doggy style, rear entry, pe la spate...

| Zoombe3 a răspuns:

Taietor de lemne

kratos
| kratos a răspuns:

Capra happy. Oricum fluturele sau femeia deasupra imi plac mai multhee hee

| Nastia a răspuns:

Taprolling on the floor

| asya a răspuns:

Cioban! adica stai k ala e cu oile...Credincios ca sta in genunchi(de obicei)!
Chiar...@kratos cum e pozitia fluturele?

| VladRO a răspuns:

Caprar happy

| yuli10 a răspuns:

Ai gasit cum sa comunici cu o persoana care vorbeste alta limba? ca vad ca asta a fost intrebarea ta precedenta happy

| mcvlad a răspuns:

Pozitia caprarului laughing

| Rivas a răspuns:

Dog (doggystyle) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca pozitia tirbusonului nu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioooi, cum e fluturele? Cred ca am lacune serioase! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atlas, din mitologia greaca care statea in picioare si tinea muntii pe umeri numai ca noi tinem greutatea in cu totul alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La taiat lemne, sau drujba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca femeia sta capra la altul barbatul ei se numeste cerb. ce spui tu este zoofilie bre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place pozitia caprita?