| nustiu654 a întrebat:

De ce baietilor le place asa mult pozitia capra?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca este o pozitie in care pot domina femeia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aiureală.

| Sofer a răspuns:

Ca e poziție mișto. Mie îmi place când sta poziția mama iedului.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu, de mă gândesc unu la mână pentru să mișcă mai lejer, doi la mână, pentru că fund.
Eu personal prefer poziția în care femeia stă deasupra că să mă pot juca cu sânii în timpul sexului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mie imi place ca pot sa o trag in penis si ca simt fesele cum se izbesc de corpul meu.
Este o schimbare de pozitie.
Mie imi place cel mai mult o alta pozitie, pe care nu am gasit-o descrisa nicaieri.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu le place tuturor pozitia asta. Si cred ca are legatura cu dominarea femeii sau cu peisajul din fata ochilor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum femeilor le place pozitia deasupra. Sa fie in control! Sa impuna ei/ele ritmul.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Pentru ca te pot domina si, in capul unora, isi imagineaza ca fac sex anal.Pentru ca sunt mai atrasi de fund decat de sani.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Este o pozitie dominatoare, este foarte excitanta. Are unele avantaje: fata poate fi trasa de par; poate fi palmuita la fund. Pe de alta parte poate fi penetrata si cu un deget-doua in anus.

| LupGetodacJedi a răspuns:

Au sange de cioban. O zi buna!

| linjoncur a răspuns:

La ce va referiti cand spuneti pozitia?