| andrei62 a întrebat:

Pentru fani lui biberon ascultati va rog asta:http://www.youtube.com/watch?v=1O49m1qPUHY sau asta:http://www.youtube.com/watch?v=wV3Pa1iZzpU&feature=relat ed iar acum ascultati justin biberon si faceti singuri comparatia(scuze pentru categorie da aici intra mai multi)iar acum intrebarea: cine credeti ca canta mai bine?

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Muzica lui Justin e ca*at pe langa astea!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@LadyJ
ba...da proasta te-a facut mata...

| Kazimir a răspuns:

Dupa ce nume ai tu asculti salam si guta sa fi boss de boss si smecher de smecher?

Răspuns utilizator avertizat
| MikiPiki a răspuns:

Stiu melodia de mult si o am pe mp4

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Doamne, zici ca e un vis cand asculti mel ta, dar cand auzi Justi Bibheron te trezesti si zici ca a fost un cosmar.
*se ridica din pat foarte speriat, tremurand*

Cei mai epici dintre epici sunt: AC/DC, Metalica, Beatles.
Mai sunt multi, dar nu ii mai tin minte pe toti.
Traiasca rock-ul!
Jos Gaystin Bibheron!

| andrei62 explică:

Ilovekazmir sa stii ca eu ascul rock si hip hop nu porcarile alea de manele numai ca mi-am scris gresit la cont si mi-e lene sa fac altul

| julyyy a răspuns:

Justin Canta mai bine!
Nici nu vreau sa dau click pe acele link-uri!
Nu imi poluez eu urechile cu gunoiul ala!

| xjustfearless a răspuns:

Eu cred ca Gaga e cea mai tare

| D3edii a răspuns:

Bai draga/dragule @LadyJ.Nu toata lumea crede ca Justin Biberonatu` e tarewinking.Dar daca mai vrei sa comentezi mult du-te bei si fa`ti un chat.lasa`ne pe restul sa ne bucuram ca nu mai sunt chiar asa de multi Biberonati(fani J.B) pe planeta astawinkingSi.muzica aceea e mult mai tare decat a lui Justin alawinkingAsa ca nu te mai da tu cu parerea pentru ca esti 1 impotriva tuturorwinking mai gasesteti biberonati si dupa vi sa discutamwinking si aia nu e poluare.ce asculti tu e poluare de poluare`! Te`ai tampiit`!laughing

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Justin nici nu se compara cu prostia aia de gaga

| Paulika06 a răspuns:

1 prima varianta