| anonim_4396 a întrebat:

Oau cum canta fata asta:http://www.youtube.com/watch?v=Tbd2SO09YQw&feature=relat ed! Nu?

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Wow.chiar canta frumos.
Nu-mi vine sa cred ca, canta ea.
Am crezut ca face playback. dar ea canta.
Imi place foarte mult.

| ascovit a răspuns:

O Doamne:X:X:X

Ador cum canta fata asta, imi place foarte mult, pur si simplu pana si melodiile lui justin bieber am inceput sa le indragesc de cand am auzit-o pe ea cum le canta:X:X:. Pana si multe melodii le inlocuiam cu ale sale "my singin". Am vazut-o pe youtube de mult timp si imi place la nebunie. Are multe vieod. Si mai ales cand canta melodia lui Gaga telephone, apreciez faptul cum inlocuieste acompaniamentul cu orga:X:X:, dar si vocea sa.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

De foarte multe ori dau peste covers facute de ea pe diverse piese. cat despre acest cover, sunt absoult sigura ca ea a demonstrat cine poate sa cante cu adevarat: ea sau selena. cred ca raspunsul este prima varianta. se vede de la o posta ca are mult mai mult talent decat selena, si cred ca daca am face o comparatie ar intrece-o 1000%, cantand live amandoua.

| Neah a răspuns:

Pacat ca ea canta Selena si nu ceva mai bun gen Avril (vechea) sau Evanesence dar suna bine si asa...

| Georgie a răspuns:

Ce dragut canta:X:X.Cu YouTube-ul poate deveni un mini-star.happy. Sper ca cineva mare din lumea muzicii sa gaseasca acest videoclip si s-o faca un star!

| PrincessOfChocollat a răspuns:

O cheama Christina Grimmie, este una dintre cele mai talentate persoane de pe YouTube, va merge in turneu cu Selena vara asta happy.