| KristinnaKr a întrebat:

Povestitimi si mie va rog cea mai amuzanta faza pe care ati facut-o?hee hee

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu si cu fratele meu am legat cu o ata o punga si am legat-o de un animal de plus si am dat drumul de la geam, sa vezi ca n-a tinut parasuta laughing

soothe
| soothe a răspuns:

Io? I-am sters surorii mele de pe keyboard toate semnele de punctuatie. Sa vezi ce e-mailuri haioase trimitea!

| anna01 a răspuns:

Ti-am citit intrebarea haioasa, cat am mai ras de gramatica ta, dar sa stii ca nu esti totusi prea amuzanta, stii cati sunt pe site cu "glume" ca ale tale? Ma distrez incontinuu:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am aruncat de la et i si numiam rupt nimica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa o auzi pe cea mai tare : Eram in ora de informatica si m-a trecut lipsa mica si nu am mai putut tine. I-am dat drumu pe geam... pur si simplu m-am pus in picioare pe tocul de la geam, profa in clasa, si am scos rama afara si i-am dat drumu ce sa mailaughing tare nu