Apache
| Apache a întrebat:

Prima oara a fost justin bieber...
dupa aia a fost rebecca black...
si acum... e idioata asta!
http://www.youtube.com/watch?v=7DwT_2QQU64&feature=chann el_video_title

Răspuns Câştigător
| JustMeBăi a răspuns:

Hai sa fac si eu un video cu ciorapii mei:

Imi plac ciorapii, imi plac,
Imi plac ciorapii mei,
Pe care sa'i aleg?

Ar putea fi un hit.

37 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing
Decii. Vocea ei ridicola, versurile ridicole, ea ridicola!
Asta le intrece pe toate! Dar sincer rebecca black nu canta chiar atat de rau! Adica are unele melodii chiar dragute ( dar friday e total aiurea ) si pe justin nu prea poti sa il comparii cu aceasta fetita de 10-11 ani. adica cu melodia baby a fost nr 1 in topurii destul timp! Decii nu ai cum sa comparii un hit cu o melodie cantata de un copil mic care vorbeste numai de,, My jeans'' si mai are si un videoclip ridicol si niste versur naspa.

| Biki a răspuns:

Seamana cu rebeca in copilarie

| Alina_2047 a răspuns:

Dupa asta. incepe sa-mi placa Justin ()_()

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Ce copii fitosi >.>
partea amuzanta e ca fetele astea il fac pe JB sa para un superstar laughing
2:14 : "a,b, c; 1, 2, 3" laughing invata sa numere laughing
firar am o palarie cu roz si negru seamana cu a ei >.>

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Sa vedem daca o recunoasteti:
http://www.youtube.com/watch?v=rIWnm_l4Dss
:))
Cum danseaza la numai 12 ani 8-| si eu am tot 12 si nu fac de astea. :))

| missReckless a răspuns:

Nu pot sa cred ca am oprit Aerosmith din Winamp ca sa ascult asta. laughing

| Barbiie a răspuns:

Si urmezi tu, alt idiot happy big grin