| anonim_4396 a întrebat:

Primu' meu comic >>>:":":"
http://i.imgur.com/7Okk5.png
Astept critici, sfaturi, e primul', asa ca va rog sa fiti olecutzaca balnzi cu mine...
AAA da, era sa uit, e facut in 5 min. cand am cand am vazut:
http://www.TPU.ro/......p-i-imgur/

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@andra333
mars...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Primul motiv sa te lasi

| LoL a răspuns:

Da esti la fel de varza ca el la comicuri...

| Pralină a răspuns:

De "Comics" n-ai auzit?

| Pralină a răspuns:

@andra333
primul' pupincurist.

| ViezurE a răspuns:

Mars de aici cu mazgalituri si cu bibaru tau.

| ViezurE a răspuns:

DeaBlondii
Da ce concurenta serioasa...

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Îmi place, chiar îmi place, de asta îţi spun : LASĂ-TE!

| AnemonaP a răspuns:

E atat de tare rolling on the floorlaughingrolling on the floor nu asculta la altii sa te lasiwinking

| ascovit a răspuns:

AAA da, era sa uit sa mentionez, e si ultimu', Sper blushing!

| ascovit a răspuns:

Astia care spun sa nu, ma las. am o intrebarehappy, De ce sa nu ma las de comicuri cu maimutoi CU CApete patrate?thinking Si asa nu cred ca dau vreo fundita:-D

| DeeaBlondiii a răspuns:

Asta iti zic sa te lasi ca sa scape de cuncurenta laughingrolling on the floor)

| Michelle_5585 a răspuns:

Scuze ca'ti zic dar nu vad nimic comic in asta:-d. Eu zic mai bine sa te inspiri din altceva.Nu cu vedete si asa.Fa si tu ceva cu animale sau orice.Dar totusi nu te da batuta pentru. ca doar daca te strafuiesti iti va iesii ceva bun.happy