| МŶĶÁŶ a întrebat:

Primul cuvant care va trece prin minte!

Răspuns Câştigător
| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Durere...scze da' acum plang decii sadmi'au trecut o gramada d cuvinte prin minte: trista, suferinta, singuratate numele celui pe care il iubesc si el ma iubeste da' nu stiu ce se intamplaacrying:yawnrolling eyescea mai buna [rietena care nu ma sustine in relatia cu elcrying(( pff/cred ca o sa va ganditi cum de am scris toata asta aici si etc etc.da' trebuie sa spun cumva asta... sczeeebroken heart

112 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Rahat.

NOname
| NOname a răspuns:

Mars.

Oare mi-o fi foame sau as cam pleca pe Marte?

| Bya132 a răspuns:

Mere.

| Kazimir a răspuns:

Vibrator

| Dash a răspuns:

Epic

| PinguinuL a răspuns:

Burtică

| AndutzaAndu a răspuns:

Cola.

| Digital112 a răspuns:

Femei.

| LastChance a răspuns:

Băşină

| MoonLight a răspuns:

Platicaaa

| bombănucleară a răspuns:

Stupid.

| FucktheSystem a răspuns:

Skittles.

| sabilopod a răspuns:

Teza la maaateeee!

| MiHaI a răspuns:

Eu nu gandesctongue

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Stupid...

| CautNume a răspuns:

Narcisa Salbatica.stiu am mai raspuns.dar iar am dat de asta.

| Bylok a răspuns:

Mykay

| BOOBZen a răspuns:

Doots,mie foame

| BOOBZen a răspuns:

Finetti.
Mie foame,n-am ce sa mananc,n-am casa,n-am familie,eu locuiesc sub un carton,si cum umblu pe TPU? Pai mai dorm si in copaci,si cand vreau sa ma diztrezi intru intr-un apartament dintr-un bloc si umblu, fara sa stie cineva, acum murdaresc un apartament cu 3 camere si o baie, apartamentul 13

| BOOBZen a răspuns:

LG...
telefonul meu

pupimik
| pupimik a răspuns:

Laptop

| Genius21 a răspuns:

Ce căcat ţine Garfield in mână?

| MetalRocker a răspuns:

BiberoEuNMarECacat

| JeTeLove a răspuns:

Andrei. straight face