| bogdan324 a întrebat:

Profa de desen e o nebuna, vrea doar opere de arta, am desenat-o pe monalisa si mi-a dat 4, acum ce ar trebui sa ii mai desenez ca sa imi dea 10?

16 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Pune diferite culori pe o paletă. Pe fiecare pensula care o ai, pui câte o culoare. Închizi ochii și voila!

| DaVà a răspuns:

O pe*la... poate doua, maxim 3, in cel mai rau caz 4, numai daca e nevoie 5.

| PotcaPădurii a răspuns:

Iti da zece doar ca sa nu-l mai vada:
http://www.cinemarx.ro/persoane/Alice-Cooper-52091.html? postere-alternative

| NeverAlone a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Ala`i barbat? :-s

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeverAlone):

E Alice Cooper shock rockerul. Cel mai tare din parcare. L-a influentat pe Ozzy Osbourne. Cum sa nu il recunosti? Mie mi se pare chiar hot in poza aia dar daca ma aude Eddie ma scalpeaza...

| bogdan324 explică (pentru PotcaPădurii):

Am reusit, mi-a dat 10 dupa care a fugit de a rupt pamantulrolling on the floor

| ɔɐıɔ a răspuns:

Si crezi ca ne intereseaza pe noi?

| Deny1333 a răspuns:

Aş vrea să-ţi spun ce să-i desenezi, dar tu te alegi cu un 10 şi eu cu o suspendare...
Gândeşte-te la lucrul de care duce ea lipsă şi desenează-l. ^^

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

straight face am senzatia cu tu ai dat copy/paste la archiva mea de pe messenger...ca asa i-am zis eu unei fete de pe TPU waiting vezi ca daca ma spionezi o incurci waiting

| bogdan324 explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

De unde sa stiu care este arhiva ta de mess?

| DudăIamPanda a răspuns:

Ce prostie.

| Forevăr a răspuns:

Deseneaza-l pe Gaystin Gayber! Sigur iti da 10!

| Mortich a răspuns:

Capralisa.

| Needle a răspuns:

Ce monalisa? nu ma mir ca ti-a dat 4
uite aici desen de nota 10 http://www.srep.ro/......natura.jpg

| ScheißeBeMine a răspuns:

Deseneaza un **** abstract, si eu am o profa la fel de tampita, si cand fac ceva de rahat, imi da 10 si il si pozeaza!

| Betivu a răspuns:

Eu zic sa "manjesti" toata foaia cu diferite culori, sa vezi ce opera de arta iti iese, mai tragi si o flegma pe foaie si treaba-i buna, daca nu iei 10 oricatlaughing