| anonim_4396 a întrebat:

Puneti-ma si pe mine la curent...ce s-a mai intamplat cu "Vacanta Mare?"Am dat din intamplare pe youtube si am vazut episoade noi 2012. Din cate am citit pe net au zis ca vor sa o reiinfiinteze dar... Daca e asa la ce ora si pe ce program e?hee hee

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Yt-ul tău e stricat.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Vacanta Mare, Poi Vacanta Mare... practic e la mare... Asta s-a intamplat. Du-te faci acum o vizita prin Mamaia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2012? E imposibil să fie ceva din 2012, crede-mă. Vor să o reînfiinţeze, nu au reînfiinţat-o. Rămâne să vedem ce şi cum va fi.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Pe canal d dupa sulyman