| Giuliana_Stan_1991 a întrebat:

Puteti sa-mi scrieti intrebari pentru q&a?
Dau funda pentru cele mai interesante intrebari q&a

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Scriem ca să vedem dacă știi răspunsul sau ce? Domeniul?

| Giuliana_Stan_1991 explică (pentru sierra1):

Nuuu.sunt intrebari pentru youtube.adica voi trebuie sa-mi dati intrebari iar eu trebuie sa le raspund la un video de pe canalul meu de youtube.canalul meu de Youtube se numeste giuliana giuliana.
adica cum fac altii, raspund la intrebari pe care le lasa altii in comentarii.doar ca eu nu am primit nicio intrebare q&a.

| sierra1 a răspuns (pentru Giuliana_Stan_1991):

Am înțeles. Provoacă-ți colegii de clasă. Vor fi mai prompți ca noi

| Giuliana_Stan_1991 explică (pentru sierra1):

Nuuuu.adica intrebari din-astea:sti sa..., cati..., etc
iar eu am sa vad ce intrebari mi-ati scris voi si o sa fac un video in care raspund la intrebarile voastre

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Cine eşti?