| DaVà a întrebat:

Rachiu de brad simpatic cu gogele de manz(ce-s alea?)

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te-ai uitat si tu la robotii si acum te dai mare!

*mwhahahaha*

| JustMeBăi a răspuns:

Robotzi, eh.smug

| Minnie a răspuns:

Gogele (zişi si mniolţăi, zişi şi zambuci) = când mergi la budă, şi te ştergi, şi rămân neşte buburuze rebele de caca cu hârtie igienică prinse bine pe firele de păr din vecinătatea găurii curului. Ies numa cu foarfeca.

cam scarbos dar la cate porcarii se scriu pe site asta e nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogele- Atunci cand esti deficitar la capitolul igiena, sunt stripsurile ce se formeaza la ochiul maro din cauza parului, un fel de fulgi de ciocolata, dar mult mai atzoshi

| rüya a răspuns:

Gogeá s.f. (reg.) bucată de sare cam de 2 kg.

nu suna foarte interesant, dar e atata de amuzant cum o spunelaughing

| AidaTFF a răspuns:

Un rachiu cu niste gogele(ce's alea?) si de MANZ!

| Alexis1111234680 a răspuns:

Mah robotzel cand stim de astea erai cu puta in tarnalaughing:->

| mocanupaul a răspuns:

Bv...tie ca te uiti la miniserialul robotii ...intreab-o pe mama ta ce's aleawinking