| Bya132 a răspuns:

Acum avem dovada că e gay...

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

SUnt deja rasa...

| LoL a răspuns:

Bai se vede ca cel din dreapta este JB si cealalta e Rebbeca NEGRICOASA deci dc sa radem? doua proaste impreuna mare lucru doua lesbi

| 3rdWW a răspuns:

Eu m-am ras alaltaieri.winking

| Tourniquet a răspuns:

Eroare. O_O

Firar majusculele naibii... rolling eyes

| Bizzareq1 a răspuns:

Unde să mă rad? Pe la p...>?

| Neah a răspuns:

Acum sunt doi straight face

| alice_8629 a răspuns:

Doamnee! omu asta-i nebun rau de tot.

| PikaRawrr a răspuns:

Stiam toti ca e gay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*ii cad ochii pe jos*
*ii cauta pe sub scaun*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dq da stupid?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băă, uitați-vă la comentarii.

| anamarya2 a răspuns:

Ha! ha! ha! nu mi se pare amuzantlaughing) fazele cu "mam ras poimainelaughing! vai ce amuzant laughing) ha ha ha sa radem de prostii care fac glume proaste laughing si vai e gay ce sa zic laughing)) ce amuzanty va credeti laughing) nu mai judecati oamenii ca voi nu sunteti mai presus de justin laughing) macar el are bani, are o cariera, si are si o iubita tongue dar ce stiti voi? nimic...in fine nu vreau sa va jignesc dar ma provocvati si intrebarea asta cu radetiva? adica nu are sens dc sa rad adica e doaro poza ce mare lucru laughing) ha ha ha!