| anonim_4396 a întrebat:

"rasfoind" forumul, mi-am dat seama ca unele faze sunt absolut incantatoare si este pacat sa se aseze praful pe ele.
Pentru ca a mai trecut un an (mai este putin ), daca v-a placut vreun raspuns de aici : stupid, destept, haideti sa ne amuzam ) o sa ne cerem scuze celor carora le apartin ).laughing
PERLE TPU:

- "Visele sunt niste chestii care le produce omul constient sau nu, iar cel care este incapabil sa aiba vise este un om mort! "
- " Cred ca intr-o confruntare directa de baseball, ambii mor inecati in mazga de ou ( mirele si mireasa ), avand in vedere nuielusele mosului Nicusor (era Cracin de fapt ), si ouale din armamentul iepurasului, singura cale ca iepurasul sa fie mai tare, ar fi daca ouale ar fi clocite, si-ar iesi pui din ele care i-ar manca mosului barba.

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Ce informatii imi puteti da despre puii de perus?
R : Puii de perus sunt pui de perus.arata exact ca niste pui de perus si se comporta exacat ca puii de perush! rolling on the floor ( muream si nu-mi dateam seama de asta )