| ȘtefiȘtef a întrebat:

Rebekaka Bleach sau asta mica?
http://www.youtube.com/watch?v=eRitln7HCuM
Ce parere aveti de ea?
P. S: Scuzati categoria, dar puteti raspunde ca la T/A! Desi nu asta e locul potrivit dar puteti.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Asta mica baremi mai canta despre ceva!

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

O aleg pe Rebecaca Blec

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Seamana cu elasexygagika

| Mitsa a răspuns:

Sau big grin

ce parere am despre ea?
e groaznica. >big grin

| ȘtefiȘtef explică:

@bOing
Hai sa nu jignim nici prostituatele atat de tare incat sa zicem ca sunt Rebekka.

| ȘtefiȘtef explică:

Stiu...Nu e buna niciuna DAR eu intrebam ca fapt divers. Si Apache cred ca are dreptate... asta mica MACAR mai canta despre ceva

| ȘtefiȘtef explică:

Mie imi place video-u de la asta mica laughing

| RockaruL a răspuns:

Amandoua sunt groaznice! Iar aia mica are o voce jalnica! Si nu ma mir ca aia se numeste Rebekaka ultimele 4 litere o definesc! tongue

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Doamneeee,nimeni!*se miră de vocea oribilă a fetiţei *

| Crisis a răspuns:

Acum la bun, nu cred ca vreun om care se respecta cat de cat ar asculta asta si chiar i-ar place! 2012, vino mai repede, macar tu sa fii cauza mortii noastre, nu vocile curvelor astora.

| hagi14 a răspuns:

Asta mica!